חפש נושא
חפש עו"ד
עורכי דין >  מאמרים ומידע >  מתי וכיצד עו"ד תעבורה יכול לסייע לנו?

 מתי וכיצד עו"ד תעבורה יכול לסייע לנו?

מאת:  מאמרי מערכת ליגל אינפו
מנהלת פורום דיני תעבורה ותנועה
פורסם: 12/8/2015
 
ישנן פעולות יומיות אשר הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו - פעולות כמו אכילה, שתייה, בדיקת המייל שלנו, מקלחת וגם נהיגה ברכב שלנו בדרך לעבודה. לא פעם בהיסח הדעת אנחנו מאבדים ריכוז או טועים ועוברים עבירת תנועה.

מקרה שתפסו אותנו עושים עבירת תנועה כמו נסיעה באור אדום, נהיגה במהירות מופרזת או אי עצירה בתמרור עצור אנחנו עלולים לשלם על כך מחיר כבד. במקרה שעברנו עבירת תנועה כדאי לנו לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה מומחה. עורך דין זה מתמחה בדיני תעבורה והוא האדם שיסייע לנו לקבל עונש קל על העבירות שביצענו.
 

שירותיו של עו"ד תעבורה

לרוב עורך דין תעבורה הוא עורך דין שמתמחמה בכל סוגי עבירות התעבורה התנועה השונות - תאונות פגע וברח, בעבירה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול וגם בעבירות של עקיפה על פס לבן או אי ציות לתמרור. עורך דין זה יוכל לסייע לנו אל מול המשטרה ואל מול בתי המשפט. הוא יוכל למנוע את שלילת הרישיון שלנו או להפחית את סכום הקנס שנידרש לשלם. כדאי לנו לפנות אליו בכל מקרה בו קיבלנו קנס או זומנו לבית משפט בגין עבירת תנועה שביצענו. בסופו של דבר כמעט כל נהג מבצע במהלך החיים שלו לפחות עבירת תנועה אחת, בשביל שטעות אחת לא תצבע את כל החיים שלנו בשחור כדאי לנו להיעזר באיש מקצוע כמו עורך דין המתמחה בתעבורה שיעלים לנו את הכתם.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול

עורך דין תעבורה הוא גם האדם שאלינו לפנות אליו במקרה שנתפסנו נוהגים תחת השפעת אלכוהול. לא פעם קורה שאנחנו הולכים לחגיגה משפחתית או למסיבת סוף שנה ושותים כוס אחת יותר מדי של בירה או של יין. לא תמיד אנחנו נוהגים באחריות (תרתי משמע) ואנחנו בוחרים לנהוג הביתה למרות ששתינו יותר מדי. נהיגה בשכרות היא עבירה פלילית והיא מסוכנת מאוד. במידה ואכן עשינו זאת ונתפסנו עלינו לפנות לעורך דין שיסייע לנו להתמודד עם ההשלכות המשפטיות של המעשה שלנו. עורך דין זה יוכל להפנות את תשומת הלב של בית המשפט לצדדים החיובים בחיים שלנו והוא יראה לבית המשפט שאנחנו מצטערים על ההתנהגות הפזיזה שלנו. טיעוניו של עורך הדין יסייעו לנו להתחמק מעונש חמור מאוד של מאסר בפועל או של עבודות שירות. הוא יסייע לנו לשים את הטעות מאחורינו ולחזור לחיות את חיי השגרה הרגילים והנורמטיביים שלנו.

סמן ושתף
 צור קשר עם העו"ד   חזרה לקטגוריה דיני תעבורה ותנועה   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
מהי מהירות מופרזת?
חייב מוגבל באמצעים
חקירת יכולת
צו הפטר בפשיטת רגל כקרש הצלה
יתרונות הליך פשיטת רגל מול הוצאה לפועל
עורך דין יעקב לביא
דיני מיסים
עורך דין יעקב לביא
עו"ד דיאנה רוזנבוים
דיני מקרקעין
עו"ד דיאנה רוזנבוים
עורכת דין כרמית  תירם
דיני תעבורה ותנועה
עורכת דין כרמית  תירם
 מאמרי מערכת ליגל אינפו
מאמרי מערכת
 מאמרי מערכת ליגל אינפו
עו"ד עמית ביר
דיני נזיקין ותאונות
עו"ד עמית ביר
עו"ד מיכל  ישראלי
רשלנות רפואית
עו"ד מיכל  ישראלי
עורכת דין גליה שמילוביץ- גרינגרד
דיני עבודה ועמותות
עורכת דין גליה שמילוביץ- גרינגרד
עו"ד קרן בק פוגל
דיני חברות וקניין רוחני
עו"ד קרן בק פוגל
מעונין להופיע פה?