חפש נושא
חפש עו"ד
עורכי דין >  מאמרים ומידע >  פורומים משפטיים לקבלת דרכון ספרדי

 פורומים משפטיים לקבלת דרכון ספרדי

מאת:  מאמרי מערכת ליגל אינפו
מנהלת פורום מאמרי מערכת
פורסם: 27/6/2018

פורומים ברשת מהווים עבורנו כלי אינפורמציה יעיל במיוחד. ניתן להתייעץ ולהיעזר באמצעותו בנושאים רבים. יש מגוון רחב של פורומים, כמו פורומים משפטיים, רפואיים ועוד. במאמר זה נעסוק בפורומים שעוסקים בכל הנוגע להוצאת דרכון ספרדי, שם תחשפו לכל מה שרלוונטי בנושא זה. בנוסף, תוכלו לקבל פרטים בפורום על השלבים לאחר הנפקת דרכון אירופאי, לקבל ייעוץ בפורום משפטי בעניינכם ועוד.

מומלץ כמו בכל פורום לקרוא את השאלות שקדמו לכניסתכם לפורום, על מנת לבדוק אם כבר התדיינו בעניין שבו אתם מתעניינים, ואם לא, ניתן לשאול שאלה ולקבל חוות דעת, תגובות בנושא ולקבל כל אינפורמציה רלוונטית שתוכל לסייע לכם בתהליך הנפקת דרכון ספרדי.  

זכאות לדרכון ספרדי

ישראלים רבים מבקשים להנפיק דרכון ואזרחות פורטוגלית או ספרדית, על סמך היותם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל, דרכון זה יאפשר להם ליהנות מכל האופציות שמוקנות לאזרחים ספרדים, כמו תעסוקה חופשית, הקמת עסק ללא מגבלה ועוד מגוון של הנאות שמותנות לאזרחי ספרד. ישנם תנאים בהם יש לעמוד על מנת להיות זכאים לכך, שאלה שונים ותלויים בעיקר בכל אחד וסיפורו האישי, הוכחות של קשרי דם, אזרחותו של אחד ההורים ועוד. בכל פורום שעוסק בתחום הזה תוכלו לקבל פרטים בנוגע למה תדרשו על מנת להוציא דרכון ספרדי, אילו אישורים ומסמכים יש להוציא ועוד.

יתרונותיו של דרכון ספרדי

לפני הכל נזכיר שדרכון ספרדי / פורטוגלי הוא למעשה דרכון אירופאי לכל דבר כשיתרונותיו הבולטים הינם להלן:

מעבר חופשי בין מדינות – בעל אזרחות אירופאית יכול להתגורר בכל מדינה שיחפוץ בה, כל עוד היא באיחוד האירופאי, ללא אשרה מיוחדת.

יכולת עבודה בכל מדינות האיחוד – האזרחות תקנה למי שיש אזרחות כזו את הזכות לעבוד בכל מקום באיחוד האירופאי בחופשיות מלאה.

לימודים חופשיים – גם בתחום הלימודים תינתן אפשרות ללמוד חופשי בכל מקום והיכן שבעל הדרכון האירופאי יחפוץ, כמו כן, לקבל הטבות ומימון ללימודים, עזרה בשכ"ד, קבלה של דמי מחייה וכן פטור ממבחנים לאוניברסיטה ועוד.

הצלחה בעסקים שונים – דרכון אירופאי פותח דלתות רבות בתחום העסקים בעולמינו, יש מדינות שלא מנהלות עסקים עם ישראל, מטעמים כאלה ואחרים, באמצעות דרכון אירופאי ניתן לעבוד בשיתוף פעולה עם כל מדינה אחרת בקלות יתרה. בנוסף, ניתן לפתוח עסק עצמאי בפשטות, גם סניפים ושירותים שמעוניינים לספק, כל אלה יינתנו בתנאים גמישים במיוחד לכל מי שמחזיק דרכון ספרדי.

נדלן חופשי באירופה – כל מי שמחזיק בדרכון אירופאי יפתחו בפניו אפשרויות רבות בנדל"ן, כמו השקעה ורכישה של קרקע ובתים באירופה מבלי תלות משפטית סבוכה וכו'.

להתנועע בעולם ללא ויזה – כאזרחים ישראלים תמיד נזדקק לוויזה בכל ביקור במדינות שונות בעולם, לרבות ארה”ב ואוסטרליה, לעומת זאת הניידות של אזרחים אירופאיים היא הרבה יותר קלה שכן הם לא יזדקקו לוויזה במקומות אלה.

סמן ושתף
 צור קשר עם העו"ד   חזרה לקטגוריה מאמרי מערכת   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
מהי מהירות מופרזת?
חייב מוגבל באמצעים
חקירת יכולת
צו הפטר בפשיטת רגל כקרש הצלה
יתרונות הליך פשיטת רגל מול הוצאה לפועל
עו"ד קרן בק פוגל
דיני חברות וקניין רוחני
עו"ד קרן בק פוגל
 מאמרי מערכת ליגל אינפו
מאמרי מערכת
 מאמרי מערכת ליגל אינפו
עורכת דין כרמית  תירם
דיני תעבורה ותנועה
עורכת דין כרמית  תירם
עו"ד מיכל  ישראלי
רשלנות רפואית
עו"ד מיכל  ישראלי
עו"ד דיאנה רוזנבוים
דיני מקרקעין
עו"ד דיאנה רוזנבוים
עורך דין יעקב לביא
דיני מיסים
עורך דין יעקב לביא
עורכת דין גליה שמילוביץ- גרינגרד
דיני עבודה ועמותות
עורכת דין גליה שמילוביץ- גרינגרד
עו"ד עמית ביר
דיני נזיקין ותאונות
עו"ד עמית ביר
מעונין להופיע פה?