חפש נושא
חפש עו"ד
עורכי דין >  מדור

 עו"ד קרן בק פוגל

 צור קשר עם עו"ד זה
קרן בק פוגל - משרד עו"ד נוסד בשנת 2008 על ידי עורכת הדין קרן בק פוגל ומשרדיו יושבים ברמת גן. המשרד מייצג ומלווה לקוחות פרטיים, עסקיים,וחברות בארץ ובחו"ל, לרבות חברות פרטיות, ציבוריות, עמותות ואגודות שיתופיות, משלב הקמתן (ואף לפני כן) לאורך תקופת פעילותן בארץ ובעולם. המשרד מייצג ומלווה את לקוחותיו בתחומי המשפט המסחרי, על כל היבטיו לרבות יעוץ שוטף לחברות ותאגידים נוספים, הקמה וליווי של מיזמים ותאגידים, הסכמי טכנולוגיה, בנקאות, סחר בינלאומי, מדיה ותקשורת, פטנטים, סימני מסחר וזכויות יוצרים, חוזים ועסקאות, ודיני עבודה. בנוסף מתמחה משרדנו בליטיגציה – ניהול תביעות בכל ערכאות בתי המשפט וטריבונלים משפטיים שונים.
למשרד נסיון רב בתחומי משפט שונים ומגוונים, אזרחיים ומסחריים, והכרה של המשפט מנקודות מבט הן של הפרט והן של התאגיד, וזאת מתוך אמונה כי את הפרקטיקה יש לבצע מתוך ראיה רחבה של המשפט על כל תחומיו. בכלל זה מלווה המשרד את לקוחותיו בניהול עסקיהם השוטפים תוך התחשבות בהיבטים השונים של המשפט והמסחר בישראל, ובעולם ובצרכים הפרטניים של כל לקוח ולקוח, וכן מייצג לקוחותיו אלו בעת התעוררות מחלוקת משפטית בין אם באמצעות לווי ועריכת מו"מ בין אם בייצוג בטריבונלים השונים או בפני הרשויות השונות.
משרדנו אמון ומחויב למתן שירות אמין ומקצועי, ולווי צמוד ללקוח תוך התאמת השירות לצרכיו, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על מהירות, יעילות ואדיבות.  המשרד מעניק את שירותיו ללקוחותיו בעברית ובאנגלית.
כתובת משרדנו: www.kbflaw.co.il
ליצירת קשר פנה אל משרדנו.
סמן ושתף
חזרה למדור הראשי שלי