ברוכים הבאים לפורום דיני עמותות ומלכ"רים של הפורטל המשפטי לאזרח Legalinfo - כאן תוכלו להתייעץ, להיוועץ, לשאול ולקבל סיוע מקצועי ראשוני בכל שאלה או סוגיה הרלוונטית לתחום העמותות, המלכ"רים והחברות לתועלת הציבור בישראל. לרשותכם בפורום זה צוות פירמת הבוטיק של משרד NSM, המתמחים מזה שנים בדיני עמותות ומלכ"רים ובכל הנוגע להקמה, רישום וייעוץ משפטי לטובת ניהול תקין של עמותה ומלכ”ר על פי חוק. את המשרד מוביל עורך הדין אריאל נסים ולצידו צוות עורכי דין מיומן ומנוסה הכולל בין היתר את עו"ד אפרת רובין, עו"ד סרגיי מורין, עו"ד יובל נסים ועורכת הדין אורית זילברברג אשר יישמחו להשיב לשאלותיכם המקצועיות בפורום זה. בהצלחה!

משרד עורכי דין N|S|M

פירמת עו"ד המתמחה בדיני עמותות ומלכ"רים, דיני בחירות ומפלגות, משפט מנהלי וחוקתי, ליטגציה אזרחית-מסחרית, דיני עבודה (לעוסקים ומעסיקים) ודיני מקרקעין, תכנון ובנייה.

אלונה שאל/ה:
17/5/2022 ב 16:12

עבודה משרדית

דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - [email protected]

רחל שאל/ה:
15/5/2022 ב 14:29

עבודה מהבית

היי, אנחנו בנות 20+ מחפשות גבר בכל גיל, שלח לנו וואטספ - שירן 050-7534732 או ספיר 054-8818353

אלונה שאל/ה:
4/5/2022 ב 19:45

עבודה משרדית

דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - [email protected]

מעיין שאל/ה:
2/5/2022 ב 13:54

עבודה משרדית

barabara שאל/ה:
1/5/2022 ב 14:13

דרושים לעבודה בקלדנות

דרושים לעבודה בקלדנות, עבודה נוחה בשעות הפנאי, אפשרות למשרה חלקית או מלא, שכר בסיס + בונוסים עם שכר שעתי הולם של 45 לשעה! עם אפשרות להתקדם, מתאים לכולם, לפניות נא לשלוח קורות חיים באימייל - [email protected]

יוסף שאל/ה:
26/4/2022 ב 23:57

עבודה מהבית

דרושים נציגי שירות למספר משרות מהבית! כתיבה, תמלול, הזנת תוכן, וקלדנות. המשרות בימים א-ה , (אפשרות לעבודה גם בימי שישי ושבת) שעות נוחות , מתאים גם לסטודנטים ולמשרות אם סביבת עבודה דינאמית עם שכר ותנאים מעולים !!! דרישות: זמינות מיידית לעבודה יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת רצינות, אמינות ותודעת שירות גבוהה פרטים אצל מירב בוואצאפ - 058-7338281 #עבודה מהבית

דני שאל/ה:
25/4/2022 ב 19:34

עבודה מהבית

🏠דרושים עובדים מהבית - הזנת תוכן, קלדנות, תרגום ותמלול. פרטי התפקידים - * משרות מהבית. * שעות גמישות - אפשרות גם לעבודה בימי שישי * טווחי שכר של 37-50 שקל לשעה. דרישות חובה: * מחשב + אינטרנט ביתי. * ניסיון לא חובה. לפרטים לפנות ב WhatsApp לרונית במספר - 058-7338281 🏠 #עבודה מהבית

זיו שאל/ה:
24/4/2022 ב 20:48

עבודה מהבית

למספר עבודות מהבית בכתיבה, תמלול, קלדנות, דרושים : ✅ אין מינימום שעות ביום, עובדים שיכולים! ✅ פוטנציאל הכנסה: 6,000-14,000 ש״ח בחודש!! למידע נוסף צרו קשר בוואצאפ עם ליאת - 058-7338281 💪💜🏆🙏😀🚀😍🔥 #עבודה מהבית

אילון שאל/ה:
18/4/2022 ב 17:07

עבודה מהבית

דרושים נציגי שירות למספר משרות מהבית! כתיבה, תמלול, הזנת תוכן, וקלדנות. המשרות בימים א-ה , (אפשרות לעבודה גם בימי שישי ושבת) שעות נוחות , מתאים גם לסטודנטים ולמשרות אם סביבת עבודה דינאמית עם שכר ותנאים מעולים !!! דרישות: זמינות מיידית לעבודה יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת רצינות, אמינות ותודעת שירות גבוהה פרטים אצל מירב בוואצאפ - 058-7338281 #עבודה מהבית

רונן שאל/ה:
13/4/2022 ב 21:01

עבודה מהבית

🔥*דרושים ! לעבודה חדשה מהבית! להציע לכם!! בהזנת תוכן \ הזנת נתונים \ קלדנות \ כתיבה\ נציגי צ'אט\ ותמלול!!! שעות עבודה גמישות - ניתן לחלק את השעות לפי בחירה שכר חודשי ממוצע של העבודות שלנו בין 3,300 (לחצי משרה) לבין 11,000 (למשרה מלאה) אתם בוחרים! אין צורך בניסיון קודם. במידה ורלוונטי ניתן להשאיר הודעה בוואטספ לשרון 058-5599625 ☎️ותקבלו פרטים נוספים לגבי המשרה. (מתאים לכל הארץ) #עבודהמהבית 🔥

יובלי99 שאל/ה:
12/4/2022 ב 21:02

עבודה מהבית

לעבודה בהקלדת נתונים והזנת תוכן, בק אופיס, דרושים דרושות, לא נדרש ניסיון, אפשרות לעבודה במשמרות, שכר שעתי מתחיל ב38 לשעה עם אפשרות לבונוסים ולעלייה זריזה בשכר, קורות חיים נא לשלוח באימייל [email protected]

שי שאל/ה:
12/4/2022 ב 15:42

עבודה מהבית

דרושים/ות לעבודה בהקלדת נתונים, מדובר על עבודה קלה משרדית של הקלדת נתונים וטקסט לאקסל, בגדר הזנת תוכן, שכר שעתי של 47 ש"ח לשעה, נא לשלוח קורות חיים לאימייל [email protected]

אילנה קוסטיקה שאל/ה:
16/2/2022 ב 12:04

דמי חבר בעמותה

שלום, רציתי להצטרף לעמותה בת"ם שעניינה עפ"י יו"ר העמותה מרק אלמוג הינו התאגדות בעלי העסקים בתחמ"ח כנגד הנהלת התחנה בגין הבטחות שווא והאיש דרש ממני דמי חבר רטרואקטיבית 7 שנים אך בשל גילי מוכן לגבות רק 2000 ₪.. האם חוקי?! אודה מאד על תשובה בהקדם. תודה רבה! אילנה קוסטיקה

ניסים שאל/ה:
7/2/2022 ב 14:03

עמותות ואירגונים לסיוע משפטי

מאיזה סיבה אני מקבל מענה מכל מיני עמותו ואירגונים מצטערים לא לטיפולנו ואנחנו לא עוסקים בזה

אייל שאל/ה:
2/2/2022 ב 23:53

רווח לעמותה כמלכ"ר

שלום רב, אנחנו עמותה העוסקת בטיפוח ילדים בסיכון. פיתחנו אפליקציה בנושא הדרכת הורים הפונה לכלל הציבור. את האפליקציה פיתחנו בעזרת ספק חיצוני. האם אותו ספק רשאי מבחינה חוקית לקבל אחוזים מהרווחים ממכירת האפליקציה - מהעמותה / כמלכ"ר?

מקס שאל/ה:
15/12/2021 ב 14:43

מעבר בין עסק מורשה לחברה בע"מ

שלום. אני עובד כשכיר במשך כשנתיים במסגרייה, שנכון להיום - מוכרת כעסק מורשה. הבעלים של המסגרייה החליט שמשנה הבאה (עוד שבועיים) אנחנו עוברים לחברת בע"מ, ויחד עם זאת, אני וכל שאר העובדים נכנס לשיחה אחד על אחד עם הבעלים להגדרת מחדש את תנאי העסקה של כל אחד מאיתנו. השאלה שלי: האם במידה ואני או כל עובד אחר לא מוכנים לקבל את תנאי העסקה החדשים, עדיין תקפה עלינו ההתחייבות להמשך עבודה של חודש לפחות, או שאנחנו יכולים לא להסכים עם התנאים החדשים, ולעזוב את עבודתינו עם כל הזכויות הנלוות כחוק (פיצויים, ימי חופש וכו')? תודה.

מליסה שאל/ה:
13/11/2021 ב 18:52

שכירות מבנה ציבורי

האם עמותה מלכ"ר של צהרונים בגני עירייה ובבתי ספר ומפעילה חוגים במתנסים ציבוריים בעיר אשר פועלת בפריסה ערונית תחת ומטעם העירייה ,צריכה לשלם שכירות לעירייה על השימוש במתנסים הציבוריים שלה ? בנוסף בדף העמותה רשום הקצאת קרקע ללא תמורה אבל בדוחות הכספיים רשום "דמי שכירות ראויים נרשמו כחלק מהקצבות הרשות כנגד הוצאות תפעול"

דני שאל/ה:
21/10/2021 ב 20:49

צורשה חתימה בעמותה

שלום רב האם אדם שמקבל תמיכה חודשית מעמותה (עד 2,000 ש"ח לחודש) יכול להתמנות למורשה חתימה של העמותה ? (הכוונה למורשה חתימה אשר אינו חבר וועד) בתודה

דרורית שאל/ה:
5/7/2021 ב 19:42

פנסיה תקציבית

האם יש חוק התיישנות על פנסיה תקציבית, אחרי כמה שנים? והאם במידה וכל הזמן הגשתי בקשות ומכתבים למנהל אגף השכר לחבר לי את הפנסיה -האם זה תקף ובעצם מבטל את חוק התיישנות בנושא שלי? תודה רבה

דרורית חזן שאל/ה:
23/6/2021 ב 11:33

דיני עבודה

האם יש חוק התיישנות על החזרה לפנסיה? אם כן אחרי כמה שנים? גם אם הגשתי לאורך כל השנים מכתבי בקשה לכח-אדם בנושא זה עם החוק של דיני עבודה לחבר לי את הפנסיה? האם המכתבים שלי תופסים נגד חוק ההתיישנות? תודה רבה על המענה

מיכל שאל/ה:
1/6/2021 ב 19:29

5 מקבלי השכר הגבוה בעמותה

האם בדיווח לרשם יש לדווח ולרשום את השכר ברוטו השנתי של העובד+אחזקת רכב שנתית או שמא רק את השכר ברוטו השנתי ? נניח שכר ברוטו שנתי 252 אחזקת רכב שנתית 36 סה"כ 288 שכר שנתי אז מה רושמים בדוח 5 מקבלי השכר את הברוטו או הסה"כ הכולל הגבוה(288)? תודה

אליעזר דיין שאל/ה:
26/5/2021 ב 15:39

הורדה במשכורת בגין מבצע שומרי החומות

אני עובד כבר שנה וחצי בעבודה של חלוקת עיתונים בלילה ומשלוחים במהלך היום אצל אותו מעסיק. לפני כמה ימים בימי שומרי החומות ראיתי את הנחיות פיקוד העורף היה רשום שאם אין מרחב מוגן תיקני בסביבה או נגיש, איני חייב להתייצב לעבודה. לאור העובדה שאני מחלק את העיתונים בלילה ובשטח במרחב פתוח ללא מרחב מוגן, לא התייצבתי לעבודה על סמך הנחיות פיקוד העורף. אני נשוי ויש לי ילדה בת שנתיים. לצאת מהבית באמצע הלילה לעבודה ולהשאיר אשה וילדה בבית ללא מרחב מוגן כאשר אני לא באמת קרוב לבית והיו אזעקות במהלך הלילה, לא הייתי מסוגל ללכת לעבודה ולעזוב אותן לבד. אני מפחד שהמעסיק יוריד לי כסף מהמשכורת כי הוא שלח לי הודעה שאני נדרש להתייצב לעבודה לאור העובדה שהוא מפעל חיוני. בפיקוד העורף אמרו לי לא חייב למרות שהוא מפעל חיוני. השאלה היא: אמנם אני לא הייתי חייב להתייצב לעבודה אבל האם זה אומר שהוא לא חייב לשלם לי על הימים האלה?

יוסי שאל/ה:
26/5/2021 ב 02:05

הפרשת פנסיה לעובד משק בית

עובד משק בית - שמבצע כמה פעמים בחודש עבודת נקיון ומקבל משכורת של 200 שקל כל חודש ללא תלוש, האם המעסיק צריך להפריש עליו פנסיה כמו כל עובד?

מאיר ב שאל/ה:
10/5/2021 ב 13:55

שאלה דחופה בעניני עבודה

אשתי התחילה עבודה בתאריך 16/11/2020 אתמול בערב התקשרה המנהלת להודיע לה שהיום יש לה שימוע וכשאמרה שהוא בהריון הם אמרו שחסר עוד כמה ימים ל6 חודשים. רציתי לדעת האם יש משהו לעשות מכיון שלא הודיעו בכתב על השימוע וכן לא מספיק זמן מראש, וכן היא בהריון? האם שתלך לשימוע?

שרי גלסמן שאל/ה:
8/5/2021 ב 10:36

האם עמותה יכולה להיות זכיין עצמאי

שלום רב, האם עמותה יכולה להיות זכיין עצמאי בחברה? תודה

מחפש עורך דין? קבל הכוונה אישית

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית