מדור זה עוסק בהיבטים משפטיים רבים בתחום דיני הנזיקין והביטוח עם דגש על תביעות נזקי גוף ותביעות ביטוח בגין פגיעות גוף שונות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות של תלמידים, תביעות מכוח פוליסות ביטוח, תביעות בגין מפגעי דרך, תביעות ביטוח לאומי וכיו"ב. לתחום הנזיקין יש זיקה כלשהיא כמעט לכל אדם מן הישוב ולפיכך ראוי כי נצטייד יחדיו במידע מינימאלי וחיוני היכול להיות לעזר, אם וכאשר. 

* כל המידע המועבר במדור אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

משרד עורכי דין בירן

משרד בוטיק המתמחה בדיני נזיקין כתחום עיסוק בלעדי - נמנה על המשרדים המובילים בארץ בכל הנוגע לייצוג נפגעי גוף ונפש כתוצאה מתאונות שונות.

אלונה שאל/ה:
17/5/2022 ב 16:11

עבודה משרדית

דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - [email protected]

רחל שאל/ה:
15/5/2022 ב 14:33

עבודה מהבית

היי, אנחנו בנות 20+ מחפשות גבר בכל גיל, שלח לנו וואטספ - שירן 050-7534732 או ספיר 054-8818353

אורית שאל/ה:
15/5/2022 ב 12:23

עבודה בשיווק ופרסום

דרושים לעבודת הזנת תוכן ונתונים כתיבה והקלדה באקסל ובקבצי וורד 39 שח לשעה + בונוסים שעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - [email protected]

שלי לוי שאל/ה:
8/5/2022 ב 21:40

עבודה אונליין נוחה

אנחנו מחפשים עובדים לעבודת בהקלדת תוכן, מדובר על הזנת נתונים לקבצי וורד שניתן לכם! לא צריך ניסיון! ואפשר לעבוד מרחוק! ומהבית להגשת מועמדות נא לפנות באימייל [email protected]

אלונה שאל/ה:
4/5/2022 ב 19:44

עבודה משרדית

דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - [email protected]

מעיין שאל/ה:
2/5/2022 ב 13:53

עבודה משרדית

יוסף שאל/ה:
26/4/2022 ב 23:56

עבודה מהבית

דרושים נציגי שירות למספר משרות מהבית! כתיבה, תמלול, הזנת תוכן, וקלדנות. המשרות בימים א-ה , (אפשרות לעבודה גם בימי שישי ושבת) שעות נוחות , מתאים גם לסטודנטים ולמשרות אם סביבת עבודה דינאמית עם שכר ותנאים מעולים !!! דרישות: זמינות מיידית לעבודה יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת רצינות, אמינות ותודעת שירות גבוהה פרטים אצל מירב בוואצאפ - 058-7338281 #עבודה מהבית

barabara
1/5/2022 ב 14:09

דרושים לעבודה בקלדנות

דרושים לעבודה בקלדנות, עבודה נוחה בשעות הפנאי, אפשרות למשרה חלקית או מלא, שכר בסיס + בונוסים עם שכר שעתי הולם של 45 לשעה! עם אפשרות להתקדם, מתאים לכולם, לפניות נא לשלוח קורות חיים באימייל - [email protected]

* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

דני שאל/ה:
25/4/2022 ב 19:33

עבודה מהבית

🏠דרושים עובדים מהבית - הזנת תוכן, קלדנות, תרגום ותמלול. פרטי התפקידים - * משרות מהבית. * שעות גמישות - אפשרות גם לעבודה בימי שישי * טווחי שכר של 37-50 שקל לשעה. דרישות חובה: * מחשב + אינטרנט ביתי. * ניסיון לא חובה. לפרטים לפנות ב WhatsApp לרונית במספר - 058-7338281 🏠 #עבודה מהבית

זיו שאל/ה:
24/4/2022 ב 20:47

עבודה מהבית

למספר עבודות מהבית בכתיבה, תמלול, קלדנות, דרושים : ✅ אין מינימום שעות ביום, עובדים שיכולים! ✅ פוטנציאל הכנסה: 6,000-14,000 ש״ח בחודש!! למידע נוסף צרו קשר בוואצאפ עם ליאת - 058-7338281 💪💜🏆🙏😀🚀😍🔥 #עבודה מהבית

יוסי שאל/ה:
19/4/2022 ב 22:17

עבודה ברשת מהבית

דרושים לעבודה במילוי ומענה על סקרים, הסקרים ישלחו לכם באימייל, שעות עבודה גמישות, ללא ניסיון, פרטים נוספים באימייל - [email protected]

שלום שאל/ה:
19/4/2022 ב 12:48

עבודה מהבית מהפלאפון או מהמחשב

דרושים עובדים לעבודה מהבית בתמלול קל, לא נדרש ניסיון לפרטים נא לשלוח קורות חיים למייל [email protected]

אילון שאל/ה:
18/4/2022 ב 17:04

עבודה מהבית

דרושים נציגי שירות למספר משרות מהבית! כתיבה, תמלול, הזנת תוכן, וקלדנות. המשרות בימים א-ה , (אפשרות לעבודה גם בימי שישי ושבת) שעות נוחות , מתאים גם לסטודנטים ולמשרות אם סביבת עבודה דינאמית עם שכר ותנאים מעולים !!! דרישות: זמינות מיידית לעבודה יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת רצינות, אמינות ותודעת שירות גבוהה פרטים אצל מירב בוואצאפ - 058-7338281 #עבודה מהבית

רות שאל/ה:
18/4/2022 ב 13:44

למי ניתנת זכות התשובה או התגובה האחרונה?

עו"ד בירן חג שמח, 1. הוגשה תשובה ע"י התובעת, לכתב הגנה. 2. הוגשה פניה ללא בקשה ע"י הנתבעים למחיקת כתב התשובה. 3. ניתנה זכות לתובעת להגיב על הבקשה. 4. ניתנה זכות לנתבעים להשיב על התגובה - האם זה הגיוני? מתי נעצרת שרשרת התשובות והתגובות? יום מהנה, רות

יפה שאל/ה:
14/4/2022 ב 02:12

עבודה מהבית אונליין

דרושים לעבודה בהקלדה, הזנת תוכן, ותמלול, לא נדרש ניסיון קודם, שכר גבוהה תלוי במשרה שבחרתם, פרטים בוואטספ 050-2322173

רונן שאל/ה:
13/4/2022 ב 21:00

עבודה מהבית

🔥*דרושים ! לעבודה חדשה מהבית! להציע לכם!! בהזנת תוכן \ הזנת נתונים \ קלדנות \ כתיבה\ נציגי צ'אט\ ותמלול!!! שעות עבודה גמישות - ניתן לחלק את השעות לפי בחירה שכר חודשי ממוצע של העבודות שלנו בין 3,300 (לחצי משרה) לבין 11,000 (למשרה מלאה) אתם בוחרים! אין צורך בניסיון קודם. במידה ורלוונטי ניתן להשאיר הודעה בוואטספ לשרון 058-5599625 ☎️ותקבלו פרטים נוספים לגבי המשרה. (מתאים לכל הארץ) #עבודהמהבית 🔥

יובלי99 שאל/ה:
12/4/2022 ב 21:01

עבודה מהבית

לעבודה בהקלדת נתונים והזנת תוכן, בק אופיס, דרושים דרושות, לא נדרש ניסיון, אפשרות לעבודה במשמרות, שכר שעתי מתחיל ב38 לשעה עם אפשרות לבונוסים ולעלייה זריזה בשכר, קורות חיים נא לשלוח באימייל [email protected]

שי שאל/ה:
12/4/2022 ב 15:41

עבודה מהבית

דרושים/ות לעבודה בהקלדת נתונים, מדובר על עבודה קלה משרדית של הקלדת נתונים וטקסט לאקסל, בגדר הזנת תוכן, שכר שעתי של 47 ש"ח לשעה, נא לשלוח קורות חיים לאימייל [email protected]

ז'אק שאל/ה:
11/4/2022 ב 08:58

נזק בגין אי קבלת טופס סריקת אישור מסירה וטופס אישור מסירה המקורי

שלום רב, למרות פניותיי החוזרות ונשנות לדואר ישראל לקבל מהם את סריקת טופס אישור מסירה ואת טופס אישור מסירה המקורי של מכתב בדואר רשום עם אישור מסירה לסריקה ששלחתי לפני כארבעה וחצי חודשים, לא קיבלתי אותם מהם. את טופס אישור מסירה הנ"ל אני אמור לצרף בהגשת תביעה משפטית לצורך הוכחה שהנתבע קיבל ממני מכתב התראה לפני הגשת תביעה נגדו, מכתב אשר הנתבע לא השיב לי בגינו. אי קבלת טופס אישור/י מסירה הנ"ל מעכב לי את הגשת התביעה, דבר שגורם לי לנזק. בנוסף, כתוצאה מפניותיי החוזרות ונשנות לדואר ישראל שישלחו לי את האישורים הנ"ל שכאמור לא קיבלתי אותם, נגרם לי טרחה רבה ועוגמת נפש. שאלותיי להלן : 1- על מה אני יכול לתבוע את דואר ישראל ? 2- האם הנזק שנגרם לי בגין עיכוב בהגשת תביעה משפטית הוא נזק ששייך לדיני נזיקין ? אודה לכם על מתן מענה לפנייתי זאת.

מיכל שאל/ה:
1/4/2022 ב 12:22

כלב ננשך

כלב תינוק מתוק שלי ננשך קשות מכלב שעברנו ליד הגדר שלו, נזק לכל החיים. הוא הוציא את הראש ונשך את כלבי. הוא מסרב לתת פרטיו. מבקשת מכתב מעו"ד לעיריה, למשטרה ולמחלקה הוטרינרית. הוא גם לא משובב ולא מחוסן, ולא רשום. והוא נשך ואינו רשום ככלב מסוכן.

אשר שאל/ה:
31/3/2022 ב 16:13

נזק לילדה במהלך פעילות בתנועת נוער

שלום ילדה בת 15 הייתה בבית הארחה במסגרת תנועת נוער. במהלך הפעילות התבקשו החניכים לשטוף חדר. במהלך השטיפה הבת שלי החליקה על הפנים . 2 השניים הקדמיות ירדו למטה הגשר שהיה על השיניים התעקם(נציין שהיינו בסוף טיפול אורתונטי שנמשך כשנתים) הגענו למיון ,שם החזירו את השניים למקומם . היינו אצל רופא מומחה של פה ולסת שראה את הצילום של השינים ואמר שכרגע אנחנו צריכים להמתין מספר שבועות ע"מ לראות אם נגרם נזק בלתי הפיך לשינים מה הנזק ומה המשמעות שלו ורק אחרי זה לחשוב על טיפול אורתונטי מחדש. האם קיימת עילה לתביעה ואם כן את מי לתבוע ? את התנועת נוער או את החברת ביטוח שמבטחת את הפעילות? או את הביטוח שיש לכל ילד במדינה ? מתי לעשות את זה ? האם צריך לנקוט בפעולות מסוימות ? תודה

משרד נתנאל בירן
31/3/2022 ב 16:36

מענה לפנייה

שלום רב, מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6888838 וכמו כן, אנא השאירי את מספרך שנוכל לחזור אלייך.

* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

שלום שאל/ה:
30/3/2022 ב 23:58

עבודה מהבית מהפלאפון או מהמחשב

דרושים לעבודה קלה מהבית בהעתק הדבק שכר שעתי 35-45 עם אפשרות לבונוסים לפרטים נא לשלוח קורות חיים לאימייל [email protected]

אהוד שאל/ה:
27/2/2022 ב 12:04

פגיעה בכבל חשמל מרכזי- תביעת נזיקין

לפני חודשיים בערך נפגע כבל חשמל מרכזי ברחוב בו אני גר וכתוצאה נשרפו לי בבית מספר מכשירים. פניתי לחברת החשמל דרך האתר ושלחתי תלונה. לאחר חודש וחצי קיבלתי תשובה מהם שהאחראי הוא צד ג. הצלחתי להשיג את הטלפון של הבחורה שעשתה את השיפוץ בבית שלה שגרם לפגיעה בכבל החשמל, ולפי דבריה היא פנתה לחברה שמתמחה בשיפוצים. החברה הזו הזמינה קבלן, והקבלן הזמין חומרים מחברה אחרת,והחברה הזו הזמינה מנופאי שייקח את החומרים לאן שהיה צריך. המנופאי הוא זה שפגע בכבל החשמל. לפי הבחורה הוא מודה ואפילו שילם סכום כסף מסוים לכמה שכנים שהתאגדו בקבוצת וואטסאפ (גיליתי על זה רק לפני כמה ימים). אני רוצה לתבוע אבל אין לי מושג את מי? מעורבים פה כמה חברות והשאלה של מי האחריות לפיצוי? של חברת החשמל שהיא מספקת החשמל ואמורה לפצות אותי כצרכן שלה (וקבעה שהיא אינה אשמה אלא צד ג)? והיא זו שאמורה לתבוע את צד ג ולא אני? כל החברות בשרשרת או רק המנופאי? האם אני צריך לנסות לפני תביעה להגיע להסדר עם המנופאי או מישהו אחר בשרשרת ואם לא נגיע להסדר רק אז לתבוע? תודה רבה על העזרה.

זהבה שאל/ה:
9/1/2022 ב 09:11

פגיעה ברגל

בס"ד לפני שנתיים נפלתי במדרגות במסגרת השתלמות. נחבלתי ברגל באופן משמעותי. ונגרם לי נזק לרגל. עד היום יש לי כאבים וגם נזר אסטתי. קיבלתי על כך 10 אחוזי נכות מביטול לאומי. השופטת קבעה סעום של 16.800 תשלום על הנזק שנגרם לי בתוספת מה שקיבלתי מביטוח לאומי. האם אני יכולה להגיש ערעור לאחר שיש החלטה של בית משפט? אשמח לקבל מענה. בתודה מראש. זהבה.

עידן שאל/ה:
25/10/2021 ב 10:18

תאונה

קרעתי 2 רצועות 1 צולבת קדמית קרע מלא ועוד קרע בצד הלכתי ל4 וועדות רפואיות לבד בוועדה הרפואית האחרונה היה זלזול לא נתנו לי כלום לא לקרוא את הפרוטוקול או לשבת להסביר עוד טיפה על הבעיה שליי שפשוט העיפו אותיי משם וחטמתי על הפרוטוקול שרשום שם שאמרתי שהיה לי כאבים לפני הקרע ולא היה ליי השאלה עם אפשר לראות את הפרוטוקול או לעשות משהו בנושא ועם כדי לקחת עורך דין?

עומר שאל/ה:
22/10/2021 ב 05:20

תאונת עבודה

האם תאונת העבודה היא פציעה שמתרחשת רק במקום העבודה ?

מחפש עורך דין? קבל הכוונה אישית

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית