עו”ד יעקב שקלאר הינו עורך דין למשפט הפלילי, ומייצג בתיקים החמורים והקשים בתחום.

יעקב שקלאר

עו"ד פלילי יעקב שקלאר, מעורכי הדין הפליליים המובילים והמוערכים בישראל. זמינות 24/7,ל יווי מקצועי אישי ודיסקרטי על ידי עו"ד פלילי מוביל. התקשר אליי כעת ואעזור לך!

ליאו שאל/ה:
22/10/2021 ב 05:21

הפצת מידע אישי

כאשר אני מספר דברים מביכים שלא בא לי שאף אחד יידע לרופא, פסיכולוג, עובד סוציאלי, סקסולוג או פסיכיאטר או כל גורם טיפולי אחר או כל בעל מקצוע דומה, אז, בטח אם זה מתועד איכשהו ובטח בטח כאשר אני רושם לו דברים אישיים מאוד בווצאפ, אז מבחינה תיאורטית אשתו, ילדיו או נכדיו פתאום יכולים לחטט לו בפלאפון ולהפיץ את המידע בכל העיר סתם מתוך מעשה קונדס. מי שיפיץ את המידע בניגוד לרצוני ימצא את עצמו בכלא ? ואם כן לכמה שנים ?

ריטה שאל/ה:
20/10/2021 ב 19:48

הגשת כתב אישום

כמה זמן מותר למשטרה להחזיק ברכוש מוחרם-מחשב וטלפון נייד- בלי להגיש כתב אישום?

ליאת שאל/ה:
25/8/2021 ב 12:22

מח"ש

שלום, אחי התגייס למג"ב לאחר כחודש ביקש לראות קבן"ן לא אפשרו לו, התחנן לרדת מלוחמה (בזמן הטירונות) לא נענו לבקשתיו לא שיתף את הורי, (ילד סגור). בדה תקיפה ע"י בני מיעוטים לאחר שפונה לבי"ח הודה שבדה מאחר ואינו מסוגל נפשית להשאר בלוחמה, נלקח למח"ש לחקירה, לקחו לו את הנייד לכמה ימים היה במעצר בית כמה ימים. מה קורה כעת? יצא ממגב לבינתים. עברו כבר 3 חודשים מאז.. הוא לא רגוע טרוד שכן יש לו תיק פתוח. מה שכן חשוב לומר שלאחר החקירה נאמר לו שעליו להגיע עוד יומיים לחקירה נוספת ולאחר מכן הוחלט לבטלה (לא באמת היה מה לחקור ככל הנראה כי הודה במקום). שבור נפשית שכן מדובר באמת בילד טוב ללא עבר פלילי /תעבורתי . אשמח לדעת למה לצפות. תודה

אלכס שאל/ה:
26/7/2021 ב 11:51

סכסוך בין בני זוג משנת 2015 ( משטרה)

שלום, ב01/2015 הגשתי תלונה במשטרה על בן זוג שלי ( היה ריב בנינו) וחברה שלי המליצה ללכת למשטרה להתלונן על איומים, ב07/2015 היה בית המשפט בקריית גת ותיק נסגר ( היינו ביחד בדיון – ביקשתי לסגור תיק – שכל בסדר), ב2017 בן זוג שלי נכנס בכלא ( לא קשור אלי ), ועד היום קיימנו את הביקורים והתייחדות לא כולל תקופת קורונה , בן זוג שלי עבר לכלא אשל ב05/2021 ( הייתי אצלו בביקורים ) – הוא הגיש בקשה להתייחדות ..וקיבל סירוב בנימוק :עכב שמשטרה הוציא לשב”ס דרישה לבטל ביקורי התייחדות ביני ובין זוגי בגלל סכסוך ב2015 ( בגלל ” מסוכנות בן זוג שלי כלפי “)…תיק סגור כבר יתר מ5 שנים .אין לנו שום סכסוך משב”ס נאמר שאני צריכה ללכת למשטרה ולבקש מהם ביטול דרישה על ביטול ביקורי התייחדות . למי אני צריכה לפנות במשטרה לצורך טיפול בזה ?

יעקב שקלאר
26/7/2021 ב 12:44

תגובה לפניה

אלכס שלום. בפנייתך חסרים פרטים רבים כגון עילת סגירת התיק, סיבות נוספות לקיום מניעת התייחדות וכו'. עניין זה דרוש קריאה של החומר ולימודו לפני מתן מענה מקצועי. את מוזמנת לפנות למשרדי לתיאום פגישת ייעוץ ועזרה.

* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

דני שאל/ה:
31/5/2021 ב 18:45

חקירת מצ''ח

שלום לכולם אני חייל משוחרר מזה כחודשיים וכחודשיים לפני שחרורי התבצע מעשה פלילי בבסיס ביחידה שלי אני נחקרתי וכמובן שאין לי כל קשר למקרה אני עם אליבי ואין לי מה להסתיר היום התקשרו ממצח ודרשו להגיע לבדיקת פוליגרף ששוב אני עם אליבי וכבר עברתי חקריה ואין לי כל קשר למקרה. יש משהו לעשות עם זה? זה חוקי בכלל שמזמנים אותי לזה? אשמח לייעוץ בנושא זה דחוף מאוד אודה לתשובה מהירה בתודה מראש.

לילי שאל/ה:
29/5/2021 ב 08:12

גניבה מסופר

שלום, מישהו שאני מכירה נתפס גונב בסופר. הראו לו במלצמות שזו כבר פעם שניה. האם הא צריך להודות בחקירה במשטרה? מה העונש הצפוי?

יניב שאל/ה:
22/5/2021 ב 04:09

פלילי

אם דין על אקדח עם כדורי גומי דומה לאקדח אמיתי ולא עשו בו שום שימוש סתם נמצא בבית של מישו

נורית שאל/ה:
13/4/2021 ב 19:04

התנהלות הפרקליטות בתלונה שלי

אני נפגעת עבירה. התנהלות הפרקליטות שבסופה בימ"ש השלום סגר את התיק והנאשם זכה מן ההפקר ולא הועמד לדין.

מחפש עורך דין? קבל הכוונה אישית

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית