פורסם ב 9/9/2012 ע"י מאמרי מערכת ליגל אינפו

חיסכון באמצעות יעוץ מס מקצועי
למה לך לשלם מיסים הרבה מעבר למה שאתה צריך?
בעזרת יעוץ מס אתה יכול לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה. יעוץ מס חיוני להצלחתך כעצמאי וגם כשכיר.

מטרתו העקרית של יועץ המס הינה לחזיר כסף ללקוח. יועץ מס טוב ידע היכן אפשר לקצץ, להוריד ולעזור ללקוח לחתוך את הוצאות המיסים שלו משמעותית. כיום, ציבור רחב של ישראלים עובר קורסים בתחום של קורס שוק ההון. מיד לאחר הקורס, מתחיל לבצע מסחר פעיל בשוק המניות. במסחר זה יש רווחים והפסדים ועל יועץ המס לדעת שיש באפשרותו להתקזז, עבור הלקוח שלו, מההפסדים בבורסה, אם היו. חיסכון מתמיד עבור הלקוח זו הדרך היחידה של יועץ מס לגרום לשטף של לקוחות מרוצים.

להלן מספר טיפים שעזרו לכם לך לתת לעצמך סוג של יעוץ מס:מימון להוצאות מוצרים לעסק- במידה ואתה רוכש מוצרים קבועים לעסק בהלוואות ומשכנאות שהעסק לוקח, המדינה משתתפת    לעיתים בעד 80% מעלות מימון העסקאות. 

הקלות במס לתושבים חוזרים- אם אתה תושב חוזר, חשוב שתדע, מגיעות לך לא מעט הקלות והטפות במס אשר יעלו את כדאיות הישארותך כאן. כמו כך, אם אתה עולה חדש, מגיע לך גם כן הטבה נאה במס.

שים לב, שאיפתך הגדולה בתור עצמאי הינה להיות חברה בעמ. כיום כדאיות המיסים אצל חברות (בע"מ) עלתה משמעותית מבחינת מיסוי.


הגדרת התפקיד של יועץ מס הינה "ייעוץ במס" ולכן, ממש כמו רואה חשבון, יועץ המס בקיא בכל נושא המיסוי של העסק, הוצאות הכנסות, ניהול ספרים ועוד.יעוץ המס כשלעצמו יכול בהחלט לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה אך חשוב מאוד להיות בקיא במקלטי המס השונים בכדי להצליח. פניה לאנשי מקצוע בתחום זה יכולה להמעיט את עלויות המס משמעותית.

שוקל לאן לפנות בכדי למצוא יעוץ מס טוב ? השאר פרטים עכשיו והתחל דרך חדשה לחיסכון.  אנחנו פה לשרותך.

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית

עוד כתבות בנושא

מתי כדאי לפנות לעו"ד צבאי?

עורך דין צבאי רשאי לייצג חיילים בבתי הדין הצבאיים ולספק להם ליווי משפטי. מתי כדאי לפנות לעו"ד צבאי? כל מה שצריך לדעת במדריך המיוחד שלפניכם.

באילו מקרים נפתח תיק פלילי?

אנשים רבים תוהים, האם בכל מקרה שבו הם נעמדים לחקירה במשטרה, והוכחה נגדם האשמה כלשהי - הדבר אומר שהולך להיפתח נגדם תיק פלילי. זה הזמן להגיד שאם שוכרים בזמן עורך דין פלילי מוצלח, ומצליחים להוכיח תנאים מסוימים, אפשר שהדבר יגמר באזהרה מסוימת, או בסגירה של התיק עקב חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור.

באילו מקרים רצוי להיעזר בעו"ד להוצאת ויזה לארה"ב

לאחרונה, המון ישראלים מקבלים סירוב לויזה לארצות הברית. הסיבות רבות ומגוונות, ועל מנת לא לקבל סירוב רצוי ואף צריך להשתמש בשירותיו של עורך דין הגירה.

נוטריון ברחובות

מה הן סמכויותיו של הנוטריון ומה הם השירותים אותם הוא מספק? להרחבה בנושא, כנסו למאמר הבא.

מחפש עורך דין?
קבל ייעוץ אישי