פורסם ב 9/9/2012 ע"י מאמרי מערכת ליגל אינפו

חיסכון באמצעות יעוץ מס מקצועי
למה לך לשלם מיסים הרבה מעבר למה שאתה צריך?
בעזרת יעוץ מס אתה יכול לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה. יעוץ מס חיוני להצלחתך כעצמאי וגם כשכיר.

מטרתו העקרית של יועץ המס הינה לחזיר כסף ללקוח. יועץ מס טוב ידע היכן אפשר לקצץ, להוריד ולעזור ללקוח לחתוך את הוצאות המיסים שלו משמעותית. כיום, ציבור רחב של ישראלים עובר קורסים בתחום של קורס שוק ההון. מיד לאחר הקורס, מתחיל לבצע מסחר פעיל בשוק המניות. במסחר זה יש רווחים והפסדים ועל יועץ המס לדעת שיש באפשרותו להתקזז, עבור הלקוח שלו, מההפסדים בבורסה, אם היו. חיסכון מתמיד עבור הלקוח זו הדרך היחידה של יועץ מס לגרום לשטף של לקוחות מרוצים.

להלן מספר טיפים שעזרו לכם לך לתת לעצמך סוג של יעוץ מס:מימון להוצאות מוצרים לעסק- במידה ואתה רוכש מוצרים קבועים לעסק בהלוואות ומשכנאות שהעסק לוקח, המדינה משתתפת    לעיתים בעד 80% מעלות מימון העסקאות. 

הקלות במס לתושבים חוזרים- אם אתה תושב חוזר, חשוב שתדע, מגיעות לך לא מעט הקלות והטפות במס אשר יעלו את כדאיות הישארותך כאן. כמו כך, אם אתה עולה חדש, מגיע לך גם כן הטבה נאה במס.

שים לב, שאיפתך הגדולה בתור עצמאי הינה להיות חברה בעמ. כיום כדאיות המיסים אצל חברות (בע"מ) עלתה משמעותית מבחינת מיסוי.


הגדרת התפקיד של יועץ מס הינה "ייעוץ במס" ולכן, ממש כמו רואה חשבון, יועץ המס בקיא בכל נושא המיסוי של העסק, הוצאות הכנסות, ניהול ספרים ועוד.יעוץ המס כשלעצמו יכול בהחלט לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה אך חשוב מאוד להיות בקיא במקלטי המס השונים בכדי להצליח. פניה לאנשי מקצוע בתחום זה יכולה להמעיט את עלויות המס משמעותית.

שוקל לאן לפנות בכדי למצוא יעוץ מס טוב ? השאר פרטים עכשיו והתחל דרך חדשה לחיסכון.  אנחנו פה לשרותך.

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית

עוד כתבות בנושא

עריכת צוואה

עריכה של צוואה היא למעשה מסמך משפטי שהוא כתוב ומוצהר שמטרתו העיקרית היא  להסדיר חלוקה של נכס או עיזבון של האדם אליו היא שייכת. הצוואה מתייחסת לכל הרכוש של האדם ויש בה הנחיה וכללים מפורטים איך להתנהל ביום לאחר שהאדם נפטר, בכל הרכוש והעיזבון שהותיר.  

החיסכון הפיננסי שלכם מתחיל היום

חיסכון פיננסי מאפשר ניהול תיק השקעות בעל מגוון של פתרונות כלכליים.

תחומים נבחרים בעולם המשפט

עולם המשפטים מכיל אין ספור קטגוריות ותתי קטגוריות, בעולם זה עובדים ושוקדים משפטנים, מתמחים, עורכי הדין, רשמים ושופטים. בעולם זה מגוון תחומים רחב בהם ניתן להתמחות ואותם ניתן ללמוד. המציאות מוכיחה שכמעט כל אזרח במדינת ישראל זקוק מעת לעת לשירותיו של משפטן כזה או אחר ובתור לקוח עתידי כמעט ודאי של המערכת, כדאי שתכיר לפחות חלק מהתחומים בהם אתה עלול להיות מעורב. אם אתה עדיין לא מכיר את הנושאים העיקריים בעולם המשפט, יתכן שמאמר זה יוכל לסייע לך

הכנת דוח שנתי למס הכנסה עבור עוסק פטור

אתם עומדים להקים עסק קטן חדש, ומתלבטים אם לפתוח תיק כעוסק פטור או כעוסק מורשה? אולי אתם לא לגמרי מבינים מה ההבדל בין השניים? הנה מידע שיעזור לכם להבין מה מתאים לכם: עוסק פטור או עוסק מורשה, ומהם ההבדלים בין השניים מבחינת הכנת הדוח השנתי למס הכנסה?

מחפש עורך דין?
קבל ייעוץ אישי