פורסם ב 9/9/2012 ע"י מאמרי מערכת ליגל אינפו

חיסכון באמצעות יעוץ מס מקצועי
למה לך לשלם מיסים הרבה מעבר למה שאתה צריך?
בעזרת יעוץ מס אתה יכול לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה. יעוץ מס חיוני להצלחתך כעצמאי וגם כשכיר.

מטרתו העקרית של יועץ המס הינה לחזיר כסף ללקוח. יועץ מס טוב ידע היכן אפשר לקצץ, להוריד ולעזור ללקוח לחתוך את הוצאות המיסים שלו משמעותית. כיום, ציבור רחב של ישראלים עובר קורסים בתחום של קורס שוק ההון. מיד לאחר הקורס, מתחיל לבצע מסחר פעיל בשוק המניות. במסחר זה יש רווחים והפסדים ועל יועץ המס לדעת שיש באפשרותו להתקזז, עבור הלקוח שלו, מההפסדים בבורסה, אם היו. חיסכון מתמיד עבור הלקוח זו הדרך היחידה של יועץ מס לגרום לשטף של לקוחות מרוצים.

להלן מספר טיפים שעזרו לכם לך לתת לעצמך סוג של יעוץ מס:מימון להוצאות מוצרים לעסק- במידה ואתה רוכש מוצרים קבועים לעסק בהלוואות ומשכנאות שהעסק לוקח, המדינה משתתפת    לעיתים בעד 80% מעלות מימון העסקאות. 

הקלות במס לתושבים חוזרים- אם אתה תושב חוזר, חשוב שתדע, מגיעות לך לא מעט הקלות והטפות במס אשר יעלו את כדאיות הישארותך כאן. כמו כך, אם אתה עולה חדש, מגיע לך גם כן הטבה נאה במס.

שים לב, שאיפתך הגדולה בתור עצמאי הינה להיות חברה בעמ. כיום כדאיות המיסים אצל חברות (בע"מ) עלתה משמעותית מבחינת מיסוי.


הגדרת התפקיד של יועץ מס הינה "ייעוץ במס" ולכן, ממש כמו רואה חשבון, יועץ המס בקיא בכל נושא המיסוי של העסק, הוצאות הכנסות, ניהול ספרים ועוד.יעוץ המס כשלעצמו יכול בהחלט לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים בשנה אך חשוב מאוד להיות בקיא במקלטי המס השונים בכדי להצליח. פניה לאנשי מקצוע בתחום זה יכולה להמעיט את עלויות המס משמעותית.

שוקל לאן לפנות בכדי למצוא יעוץ מס טוב ? השאר פרטים עכשיו והתחל דרך חדשה לחיסכון.  אנחנו פה לשרותך.

מחפש עורך דין?
קבל הכוונה אישית

עוד כתבות בנושא

הכנת דוח שנתי למס הכנסה עבור עוסק פטור

אתם עומדים להקים עסק קטן חדש, ומתלבטים אם לפתוח תיק כעוסק פטור או כעוסק מורשה? אולי אתם לא לגמרי מבינים מה ההבדל בין השניים? הנה מידע שיעזור לכם להבין מה מתאים לכם: עוסק פטור או עוסק מורשה, ומהם ההבדלים בין השניים מבחינת הכנת הדוח השנתי למס הכנסה?

חוות דעת של מומחה בעניין שאינו רפואי

סיקור מיוחד בנושא חוות דעת רפואית משפטית - על סוגי חוות דעת שונות, חוות דעת כלכלית, חוות דעת בעניינים פורנזיים וחוות דעת של גורמים סוציאליים ולמי כדאי לפנות בכל אחד מן המקרים?

אילו השלכות נגרמו בעקבות מגפת הקורונה?

מגפת הקורונה השפיעה בצורה משמעותית על אוכלוסיות רבות בעולם. היא השפיעה על הכלכלה וגרמה לנישות שלמות במשק הישראלי לעצירת כמעט מוחלטת ברמת ההכנסות, לפיטורי עובדים ואף לפתיחה של תיקים בהוצאה לפועל. במאמר זה נסקור בקצרה את ההשלכות של מחלת הקורונה על התא המשפחתי וכן על בעלי העסקים.

תביעות נגד משרד הביטחון

כל חייל שוטר ואיש ביטחון אשר נפגע או חלה במהלך שירותו או כתוצאה ממנו רשאי להגיש תביעה נגד משרד הביטחון, אז איך עושים זאת? כנסו לקרוא!
 

מחפש עורך דין?
קבל ייעוץ אישי